Weekprogramma

Voor wedstrijden graag afschrijven bij je coach én het wedstrijdsecretariaat (via de mail: wedstrijdsecretariaat [at] kvrigtersbleek.nl)
Vervoer (jeugd: zie schema) dient per team onderling te worden geregeld.
Reiskostenvergoeding aanvragen via wedstrijdsecretariaat [at] kvrigtersbleek.nl

Wedstrijdprogramma zaterdag 23 maart

Rigtersbleek/Cottus 1 - NKC ’51 1
Selectie 1
Coach: Patrick

Aanvang: 20.15 uur
Pathmoshal


Rigtersbleek/Cottus 2 - NKC ’51 2
Selectie 2
Coach: Martijn

Aanvang: 18.45 uur
Pathmoshal


Rigtersbleek/Cottus 3 - Achilles (A) 2
Carlijn, Debbie, Inge, Lucinda, Marinne, Nikki, Ràchel, Sieuwke
Christian, Frank, Jaco, Jim, Jordy, Mattijs, Nick, Ron, Wim

Aanvang: 17.30 uur
Pathmoshal


Rigtersbleek/Cottus A1 - KIOS ‘45/UNI A1
Amber, Anouk, Elke, Lisa, Lola
Arjen, Mart, Mick, Patrick
Leider(s): Ronnie

Aanvang: 16.15 uur
Aanwezig: 15.15 uur
Pathmoshal


Rigtersbleek/Cottus A2 - NKC ’51 A2
Allisha, Danique, Esmee, Iris, Loes
Mylène, Noortje, Sanne, Vera
Leider(s): Sieuwke
Scheidsrechter: Ron Peeks

Aanvang: 15.05 uur
Aanwezig: 14.30 uur
Diekmanhal 2


Rigtersbleek/Cottus B1 - Blauw Zwart B1
Annemarie, Celine, Eline, Jenna, Kirsten, Linda
Merle, Mika, Renske, Romy, Veronique
Leider(s): Tess, Marian
Scheidsrechter: Ràchel Oost

Aanvang: 14.05 uur
Aanwezig: 13.30 uur
Diekmanhal 2


Rigtersbleek/Cottus C1 - Rood-Wit C1
Juliët, Lian, Mardi, Roos, Samira
Bjarne, Bram, Lucas, Simon
Leider(s): Leo, Anouk

Aanvang: 13.00 uur
Aanwezig: 12.30 uur
Diekmanhal 2


Rigtersbleek/Cottus C2 - Ons Clubje C1
Alaysha, Jaimy, Jolien, Karlijn
Laura, Lisa, Merle, Vera
Leider(s): Han, Chris
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 12.00 uur
Aanwezig: 11.30 uur
Diekmanhal 2


Rigtersbleek/Cottus D1 - Amicitia D2
Jade, Lotte, Puck, Roos
Cas, Casper, Gino, Joep, Owen
Leider(s): Marc, Lisa, Elke
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 11.00 uur
Aanwezig: 10.30 uur
Diekmanhal 2


Rigtersbleek/Cottus D2 - NKC ’51 D2
Emma, Kim, Lieke, Sofia
Dirk, Gijs, Joes, Senn, Thijmen
Leider(s): Herman, Lisa
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Diekmanhal 2


d‘Ommerdieck D1 - Rigtersbleek/Cottus D3
Angelika, Desi
Errando, Jorim, Niek, Sami
Leider(s): Marja, Louise
Auto’s: Jorim, Marja

Aanvang: 11.00 uur
Vertrek: 9.25 uur
Kulturhus De Spil
Nieuwleusen

Wedstrijdprogramma zondag 24 maart

EKCA/CIBOD 3 - Rigtersbleek/Cottus 4
Anneke, Hanneke, Ineke, Linda, Sandra
André, Leo, René, Robert, Ronnie
Coach: Rita

Aanvang: 13.10 uur
Elderveld
Arnhem