Foutmelding

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (regel 2404 van /home/deb105158/domains/kvrigtersbleek.nl/public_html/includes/menu.inc).

Weekprogramma

Voor wedstrijden graag afschrijven bij je coach én het wedstrijdsecretariaat (via de mail: wedstrijdsecretariaat [at] kvrigtersbleek.nl)
Vervoer (jeugd: zie schema) dient per team onderling te worden geregeld.
Reiskostenvergoeding aanvragen via wedstrijdsecretariaat [at] kvrigtersbleek.nl

Wedstrijdprogramma dinsdag 11 juni

KVZ A2 - Rigtersbleek/Cottus A1
Amber, Anouk, Elke, Lisa, Lola
Arjen, Mart, Mick, Patrick
Leider(s): Ronnie
Auto’s: Anouk, Amber, Mart

Aanvang: 20.00 uur
Vertrek: in overleg
Sportcomplex Zuidveen
Zutphen

Wedstrijdprogramma woensdag 12 juni

DOS-WK 5 - Rigtersbleek/Cottus 4
Anneke, Hanneke, Ineke, Linda, Sandra
André, Leo, René, Robert, Ronnie
Coach: Rita

Aanvang: 20.30 uur
Veld DOS-WK


Wedstrijdprogramma donderdag 13 juni

Rigtersbleek/Cottus 3 - Devinco 2
Carlijn, Debbie, Inge, Lucinda, Marinne, Nikki, Ràchel, Sieuwke
Christian, Frank, Jaco, Jim, Jordy, Mattijs, Nick, Ron, Wim

Aanvang: 20.30 uur
Rigtersbleekveld 2


Wedstrijdprogramma zaterdag 15 juni

Rigtersbleek/Cottus 1 - NKC ’51 1
Selectie 1
Coach: Patrick

Aanvang: 15.30 uur
Rigtersbleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus 2 - Elko 2
Selectie 2
Coach: Martijn

Aanvang: 14.00 uur
Rigtersbleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus A1 - Amicitia A1
Amber, Anouk, Elke, Lisa, Lola
Arjen, Mart, Mick, Patrick
Leider(s): Ronnie

Aanvang: 12.30 uur
Aanwezig: 11.30 uur
Rigtersbleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus A2 - Olympia ’22 A1
Allisha, Danique, Esmee, Iris, Loes
Mylène, Noortje, Sanne, Vera
Leider(s): Sieuwke
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 14.00 uur
Aanwezig: 13.30 uur
Rigtersbleekveld 2


Rigtersbleek/Cottus B1 - TOP (V) B1
Annemarie, Celine, Eline, Jenna, Linda
Merle, Mika, Renske, Romy, Veronique
Leider(s): Tess, Marian
Scheidsrechter: Nonglak Veltman

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Rigtersleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus C1 - Amicitia C2
Juliët, Lian, Mardi, Roos, Samira
Bjarne, Bram, Lucas, Simon
Leider(s): Leo, Anouk

Aanvang: 11.15 uur
Aanwezig: 10.30 uur
Rigtersbleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus C2 - DOS-WK C2
Alaysha, Charlotte, Jaimy, Jolien
Karlijn, Laura, Lisa, Merle, Vera
Leider(s): Han, Chris
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 13.00 uur
Aanwezig: 12.30 uur
Rigtersbleekveld 2


Rigtersbleek/Cottus D1 - Devinco D1
Jade, Lotte, Puck, Roos
Cas, Casper, Gino, Joep, Owen
Leider(s): Marc, Lisa, Elke

Aanvang: 12.00 uur
Aanwezig: 11.30 uur
Rigtersbleekveld 2


Rigtersbleek/Cottus D2 - TOP (V) D2
Emma, Kim, Lieke, Sofia
Dirk, Gijs, Joes, Senn, Thijmen
Leider(s): Herman, Lisa
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 11.00 uur
Aanwezig: 10.30 uur
Rigtersbleekveld 2


Rigtersbleek/Cottus D3 - NKC '51 D3
Angelika, Desi, Mae-Lynn, w.n.a.
Errando, Jorim, Niek, Sami
Leider(s): Marja, Louise
Scheidsrechter: Evy Wonink

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Rigtersbleekveld 2


Rigtersbleek/Cottus E1 - EKC Nääs E1
Fiene, Julia, Madelon, Roos, Daan
Leider(s): Patrick, Carlijn
Scheidsrechter: Inge Elshof

Aanvang: 11.00 uur
Aanwezig: 10.30 uur
Rigtersbleekveld 3


Rigtersbleek/Cottus F1 - Olympia ’22 F1
Caithlyn, Lieke, Rebekka, Xander
Leider(s): Linda, Carlijn
Scheidsrechter: Wilma Spelberg

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Rigtersbleekveld 3