Weekprogramma

Voor wedstrijden graag afschrijven bij je coach én het wedstrijdsecretariaat (via de mail: wedstrijdsecretariaat [at] kvrigtersbleek.nl)
Vervoer (jeugd: zie schema) dient per team onderling te worden geregeld.
Reiskostenvergoeding aanvragen via wedstrijdsecretariaat [at] kvrigtersbleek.nl

Wedstrijdprogramma donderdag 20 september

TOP (V) C2 - Rigtersbleek/Cottus C2
Alaysha, Jaimy, Jolien, Karlijn
Laura, Lisa, Marit, Merle, Vera
Leider(s): Han, Chris
Auto’s: Lisa, Karlijn, Jaimy

Aanvang: 18.00 uur
Vertrek: 16.45 uur
Sportpark De Bosrand
Vroomshoop

Wedstrijdprogramma zaterdag 22 september

Rigtersbleek/Cottus 1 - KVZ 1
Evy, Nonglak, Quenda, Ryanne
Chris, Jordy, Stefan, Wybren
Coach: Patrick

Aanvang: 15.30 uur
Rigtersbleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus 2 - Regio ’72 2
Estelle, Lisa, Nienke, Ràchel, Rochèll, Tess
Bram, Bryan, Han, Laurens, Ricardo
Coach: Martijn

Aanvang: 13.30 uur
Rigtersbleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus 3 - Rood-Wit 2
Carlijn, Debbie, Inge, Lucinda, Nikki, Sieuwke
Christian, Frank, Jaco, Jim, Jordy, Ron, Stan, Wim

Aanvang: 12.00 uur
Rigtersbleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus A1 - KVZ A2
Amber, Anouk, Elke, Lisa, Lola
Arjen, Mart, Mick, Patrick
Leider(s): Ronnie, Bryan

Aanvang: 11.00 uur
Aanwezig: 10.00 uur
Rigtersbleekveld 2


Rigtersbleek/Cottus A2 - DOS-WK A2
Allisha, Danique, Esmee, Iris, Loes
Mylène, Noortje, Sanne, Vera, Thijs
Leider(s): Sieuwke
Scheidsrechter: w.n.a.

Aanvang: 13.30 uur
Aanwezig: 13.00 uur
Rigtersbleekveld 2


Rigtersbleek/Cottus B1 - Achilles (A) B1
Celine, Eline, Jenna, Kirsten, Linda
Merle, Renske, Romy, Veronique
Leider(s): Tess, Marian
Scheidsrechter: Wybren Kortstra

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Rigtersbleekveld 2


Rigtersbleek/Cottus C1 - NKC ’51 C2
Juliët, Lian, Mardi, Roos, Samira
Bjarne, Bram, Lucas, Simon
Leider(s): Leo, Anouk
Scheidsrechter: Jordy van Gulijk

Aanvang: 11.00 uur
Aanwezig: 10.30 uur
Rigtersbleekveld 1


KIOS ’45 C1 - Rigtersbleek/Cottus C2
Alaysha, Jaimy, Jolien, Karlijn
Laura, Lisa, Marit, Merle, Vera
Leider(s): Han, Chris
Auto’s: Laura, Merle, Jolien

Aanvang: 12.30 uur
Vertrek: 11.20 uur
Sportpark De Dubbeltreffer
Sibculo

Rigtersbleek/Cottus D1 - NKC ’51 D1
Jade, Lotte, Puck, Roos
Cas, Casper, Gino, Joep, Owen
Leider(s): Marc, Lisa, Elke
Scheidsrechter: Laurens Bouwhuis

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Rigtersbleekveld 1


Rigtersbleek/Cottus E1 - EKC Nääs E1
Caithlyn, Fiene, Lieke, Nina
Rebekka, Roos, Daan
Leider(s): Patrick, Carlijn
Scheidsrechter: Nonglak Veltman

Aanvang: 10.00 uur
Aanwezig: 9.30 uur
Rigtersbleekveld 2


Wedstrijdprogramma zondag 23 september

Vakgericht 1 - Rigtersbleek/Cottus 4
Anneke, Hanneke, Ineke, Marja, Sandra
André, Leo, René, Robert, Robin, Ronnie
Coach: Rita

Aanvang: 15.30 uur
Veld UT